Çalışma Saatleri :
09:00 - 18:00

2014 yılı Ağustos ayında kurulan şirketimiz; güvenli, kaliteliden ödün vermeyen ve çözüm odaklı profesyonel çalışmalar sunmanın yanı sıra, yasal ve sosyal sorumlulukların yerine getirilmesinde başarılı bir çözüm ortaklığı oluşturmayı hedefleyen hizmet anlayışı ile Bursa ili Orhangazi ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir.

İş Sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde amacımız; insan gereksinimlerinin karşılanarak, daha iyi bir gelecek için sorumluluklarımızın bilincine vararak sonuç odaklı çözümler üretmektir. Bununla birlikte İş kazalarının önlenmesine yönelik tedbirlerin alınması, iş yerinde olası risklerin ortadan kaldırılması ve meslek hastalıklarının önlenmesine yönelik kalıcı ve uygulanabilir çözümler üreterek sektörde öncü bir kurum olmaktır.

Bu hedefler doğrultusunda kurucumuz Uzm. Dr. İshak Çalışkanın, sağlık sektöründeki deneyimi ile Yalova ve Orhangazi’ye kazandırdığı özel sağlık kurumlarından edindiği tecrübeleriyle sizlere vereceğimiz hizmetle ile fark yaratacağımıza inanıyoruz.

250 m2 den oluşan merkezimiz İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak tasarlanmıştır. İşe Giriş Raporları ve periyodik muayeneler, yetkili kurumlar tarafından ruhsatlandırılan laboratuvarlarda alanında uzman personel ve hekimler tarafından raporlandırılır.